Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Projekt grantowy "Historia zapisana......na muralu Słupna"

Przejdź do -

Rejs statkiem "Marianna"

Przejdź do -

W dniu 26.07. 2019 r. grupa uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Słupnie wraz z opiekunami wybrała się na rejs statkiem pasażerskim „Marianna” po zalewie wiślanym. Po mile spędzonym rejsie udaliśmy się na pyszny obiad.

Czytaj więcej o: Rejs statkiem "Marianna"

XXVI Dzień Humoru i Satyry w Zakrzewie.

Przejdź do -

Tematem przeglądu były „Barwy Uczuć”

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Słupnie w godzinach przedpołudniowych aktywnie brali udział w warsztatach których celem było przygotowanie krótkich scenek obrazujących uczucia i emocje : miłość, złość, strach, smutek, tęsknota, wstyd, nuda, radość.

Czytaj więcej o: XXVI Dzień Humoru i Satyry w Zakrzewie.

Trening kompetencji życiowych w ramach projektu "Klub Integracji Społecznej w Gminie Słupno"

Przejdź do -

W dniach 01.07 - 06.07. 2019 roku w ramach Projektu „Klub Integracji Społecznej w Gminie Słupno” odbyły się warsztaty p.n. Trening kompetencji życiowych.

Czytaj więcej o: Trening kompetencji życiowych w ramach projektu "Klub Integracji Społecznej w Gminie Słupno"

Projekt CAS - wycieczka do Poznania i Gniezna

Przejdź do -

W ramach projektu Centrum Aktywizacji Seniorów w dniach 24-25 czerwca została zorganizowana wycieczka do Poznania i Gniezna. Grupą docelową byli mieszkańcy Gminy Słupno. Zapraszamy do relacji fotograficznej.

Czytaj więcej o: Projekt CAS - wycieczka do Poznania i Gniezna

Zajęcia integracyjne w ramach projektu CAS.

Przejdź do -

W dniu 5 lipca w GOPS Słupno odbyło się kolejne spotkanie integracyjne połączone ze wspólnym gotowaniem - grillowaniem. Przy muzyce bawili się seniorzy z Gminy Slupno - uczestnicy projektu CAS.

Czytaj więcej o: Zajęcia integracyjne w ramach projektu CAS.

KOMUNIKAT

Przejdź do -

KOMUNIKAT W SPRAWIE ZMIAN W ŚWIADCZENIACH WYCHOWAWCZYCH (500 +)

Informujemy, iż od 1 lipca 2019r. zmieniają się zasady przyznawania świadczenia wychowawczego. Świadczenie nie będzie uzależnione od dochodu rodziny ani faktu zasądzenia alimentów. Od 1 lipca prawo do świadczenia będzie ustalane na okres do końca maja 2021r. Jednocześnie informujemy, iż od 1 lipca można składać WYŁĄCZNIE wnioski elektroniczne, wnioski w formie papierowej przyjmowane bedą od 1 sierpnia 2019r. Zgodnie z zapisami ustawy w przypadku wniosków papierowych złożonych w lipcu konieczna będzie odmowa wszczęcia postępowania. Aby uzyskać prawo do świadczenia od 1 lipca należy złożyć wniosek w terminie do 30 września 2019r.

 
Czytaj więcej o: KOMUNIKAT

Zaproszenie do złożenia oferty

Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego poniżej 30 000 euro netto prowadzonego zgodnie z Regulaminem udzielenia zamówienia publicznego w GOPS w Słupnie.

Usługa rehabilitant/fizjoterapeuta dla uczestników projektu "Smartcare- organizacja usług społecznych z wykorzystaniem nowoczesnych TIK"

Czytaj więcej o: Zaproszenie do złożenia oferty

Śniadanie Wielkanocne

Przejdź do -

W dniu 16.04.2019 roku uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Słupnie spotkali się na uroczystym Śniadaniu Wielkanocnym. Z tej okazji życzymy Wesołego Alleluja oraz dużo zdrowia i pogody ducha.

 

Czytaj więcej o: Śniadanie Wielkanocne

Informacja

W dniu 19 kwietnia (Wielki Piątek) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słupnie będzie czynny w godzinach 800-1500

Czytaj więcej o: Informacja