Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

IV TARGI EDUKACYJNE w Słupnie

Już po raz czwarty w Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Słupnie odbyły się Targi Edukacyjne we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Słupnie.

Celem Targów Edukacyjnych było przedstawienie młodzieży gimnazjalnej ofert edukacyjnych szkół ponadgimnazjalnych powiatu płockiego oraz wsparcie młodzieży w trakcie podejmowania przez nich dalszych decyzji edukacyjnych.

Patronatu honorowego udzielił: Wójt Gminy Słupno, Starosta Płocki, Mazowieckie Kuratorium Oświaty.

Na Targach zaszczycili nas swoją obecnością przedstawiciele licznych szkół ponadgimnazjalnych: VII Liceum Ogólnokształcące, IV Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ekonomiczno - Kupieckich, Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Płocku, Akademickie Liceum Ogólnokształcące przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, I Liceum Ogólnokształcące Płocki Uniwersytet Ludowy, Zespół Szkól im. Leokadii Bergerowej, Zakład Doskonalenia Zawodowego ul. Ułańska 1, LOGOS Liceum plastyczne, Płockie Towarzystwo Oświatowców, Liceum Ogólnokształcące „ Profesor”, Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi „Jagiellonka”, Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Zawodowych” ELEKTRYK”, Zespół Szkół Budowlanych, Katolickie Liceum Ogólnokształcące, TEB Edukacja, I Liceum Ogólnokształcące CN-B FENIKS, OHP, PUP, WUP.

Część rozrywkową uświetnił występ: grupy tanecznej Szkoła Tańca „Pasjonat” z Sochaczewa, Technikum Budowlane, Płocki Uniwersytet Ludowy, Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości, Zespół Szkół Technicznych „70”, Zakład Doskonalenia Zawodowego, Katolickie Liceum Ogólnokształcące, Płockie Towarzystwo Oświatowców, I Liceum Ogólnokształcące CN-B FENIKS oraz zespół taneczny ze Gimnazjum.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

 

 

Czytaj więcej o: IV TARGI EDUKACYJNE w Słupnie

Ogłoszenie o otwartym naborze partnera

Przygotowanie do balu maskowego

Przejdź do -

Karnawał jest szczególnie znany ze swoich balów maskowych, na których nie może zabraknąć kolorowych masek ręcznie robionych. Podczas zajęć w pracowni artystycznej, wolontariusze wraz z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Słupnie kreowali według swoich pomysłów maski Karnawałowe, które są niepowtarzalne.

Czytaj więcej o: Przygotowanie do balu maskowego

Co nowego w Środowiskowym Domu Samopomocy?

Przejdź do -

Jak co roku Środowiskowy Dom Samopomocy w Słupnie intensywnie przygotowuje się do zaplanowanych spotkań integracyjnych i imprez okolicznościowych.

Czytaj więcej o: Co nowego w Środowiskowym Domu Samopomocy?

Ferie zimowe - transport

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słupnie organizuje transport dla dzieci podczas ferii zimowych, których organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury Słupno z/s w Cekanowie.
ZAPISY POD NUMEREM TELEFONU 24 386 27 56.

Czytaj więcej o: Ferie zimowe - transport

II Festiwal Kolęd i Pastorałek Środowiskowych Domów Samopomocy

Przejdź do -

Jak co roku Środowiskowy Dom Samopomocy w Słupnie intensywnie przygotowuje się do zaplanowanych spotkań integracyjnych i imprez okolicznościowych

Czytaj więcej o: II Festiwal Kolęd i Pastorałek Środowiskowych Domów Samopomocy